Obozy Kondycyjno-Odchudzające

 
 

Zapraszamy na OBÓZ ODCHUDZAJĄCO-KONDYCYJNY
„ po Stronie Relaksu"
W Bielicach niedaleko Czarnej Góry

Zapraszamy na Obóz w którym będziemy się skupiać na poznaniu tajników i zasad filozofii jedności ducha oraz ciała.
Dieta, aktywność fizyczna i prawidłowe nawyki w życiu codziennym są źródłem zdrowia, równowagi wewnętrznej jak i możliwości korzystania z własnych pokładów energii do realizowania marzeń i zamierzonych celów do których możemy dojść dzięki tylko tak obranej drodze.
W zabieganym świecie nasze życie sprowadza się często jedynie do pracy i licznych obowiązków, a w codziennym biegu o marzenia łatwo zapomnieć o tym, co najważniejsze: o zdrowiu i szczęściu.
Wartości tych nabywamy od bliskich ale o nich zapominamy dorastając. A jest to praca nad sobą dzień po dniu, nauka aktywności fizycznej, radość płynąca z uprawianych sportów, diety oraz umiejętności cieszenia się każdym drobnym szczegółem życia.
W naszym współczesnym świecie, w którym zapominamy o wartościach nadrzędnych, bardzo ważna jest świadomość poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie gdyż już ktoś mówił:
„Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie ile kosztujesz nim się zepsujesz"

Najważniejsze zasady, jakie powinny nam przyświecać dzień po dniu to zdrowa dieta, aktywność fizyczna oraz umiejętność bycia zawsze po stronie relaksu i radzenia sobie ze stresem.
Dzięki przestrzeganiu tych zasad nasz stan zdrowia się poprawi, rzadziej chorujemy na choroby sezonowe, dużo zwiększa się nasza kondycja i wydolność organizmu, nasz wygląd staje się bardziej atrakcyjny a my stajemy się bardziej szczęśliwi i pewni siebie.

W trakcie obozu wykłady na temat odżywiania, treningi siłowe, zdrowa kuchnia, wycieczki górskie i krajoznawcze oraz formy relaksu (masaże) przybliżą nam zasady zdrowego trybu życia.

W trakcie obozu czeka Cię:
• poznawanie zasad i uczenie się, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej o zdrowej i zbilansowanej a jednocześnie smacznej diecie, będącej źródłem wspaniałej sylwetki
• nauka jak skutecznie schudnąć, zachowując zdrową dietę i jednocześnie będąc aktywnym fizycznie
• wykłady teoretyczne na temat diety , treningu siłowego i kształtowania sylwetki
• radość i satysfakcję z codziennej aktywności fizycznej: w programie treningi siłowe i pokonywanie szlaków górskich oraz miła niespodzianka na zakończenie
• będziesz mógł czerpać przyjemność z ucieczki od codzienności, sensualną radość z masaży oraz z mini spa, zwiedzać okolice i cieszyć się otaczającą przyrodą w której można się wyciszyć

Dla Ciebie Obozowiczu:
• całodzienna opieka wykwalifikowanego trenera personalnego, dietetyka, kucharzy, masażystów, przewodników etc.
• Wypełniony plan dnia tak by uczestnicy czerpali jak najwięcej korzyści z rąk profesjonalistów i pasjonatów zdrowia oraz aktywności fizycznej, poznawali szczegóły edukacji prozdrowotnej i przyjemnie spędzali czas wśród zieleni.

Nie zwlekaj ;)
Czekamy na Ciebie !!!

„Po Stronie Relaksu" Stronie Śląskie
www.facebook.com/obozy.stronie.slaskie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel 888-737-001

 


===========================================
Zapraszamy!!!

 

Podziel się ze znajomymi :)

Submit to Facebook